Akcesoria motoryzacyjne

Etui silikonowe na kluczyki samochodowe

Etui zabezpieczają kluczyki przed uszkodzeniami mechanicznymi i poprawiają ich wygląd.
Oferujemy najszerszą na rynku gamę modeli oraz kolorów. Naszym partnerom zapewniamy:

 • produkty najwyższej jakości o rosnącej popularności rynkowej
 • atrakcyjne ceny i rabaty
 • krótkie terminy realizacji
 • niskie minima zamówieniowe
 • dedykowane ekspozytory obrotowe naladowe, podłogowe i in.
 • katalogi produktów w wersji elektronicznej i drukowanej
 • dedykowane materiały POS (potykacze, plakaty, bannery)
 • elastyczne warunki współpracy
 • wsparcie i doradztwo techniczne
 • kampanie w mediach społecznościowych
 • zdjęcia produktów

Breloki silikonowe

Breloki silikonowe stanowią doskonałe uzupełnienie oferty etui silikonowych na kluczyki. Dostępne w tych samych kolorach co etui. 30% kupujących etui nabywa także brelok silikonowy jako element zestawu.

Breloki metalowe i skórzane

Nasza oferta to także szeroka gama breloków do kluczy: skórzane, metalowe, z motywami. Aby poznać całą ofertę prosimy o kontakt z działem handlowym naszej firmy.

Pokrowce na kluczyki KEYLESS

Prezentujemy kategorię etui chroniących kluczyki typu KEYLESS przed skopiowaniem sygnału i kradzieżą pojazdu na tzw. walizkę. Oferujemy wiele rodzajów pokrowców różniących się wielkością, kolorem, materiałem z którego są wykonane.

Pokrowce silikonowe na kierownice

Pokrowce silikonowe na kierownice to doskonała alternatywa dla pokrowców skórzanych. Dzięki zastosowanemu materiałowi nie niszczą się, nie wycierają, są odporne na wszelkie warunki środowiskowe, przyjemne w dotyku i bezwonne. Nadają się  dla większości kierownic instalowanych w samochodach osobowych (zakres rozmiarów: od 33 do 38 cm średnicy).  Co więcej, pokrowce silikonowe oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych oraz strukturach: klasycznej oraz plastra miodu. Montaż nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani obszywania.

Nakładki silikonowe na śruby kół

Nakładki silikonowe na śruby kół, wykonane z najwyższej jakości silikonu zapewniają ochronę przed zabrudzeniami, wilgocią, rysami. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Poprawiają wygląd i estetykę kół samochodowych. Materiał jest wyjątkowo trwały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Nakładki nie niszczą się, nie spadają ze śrub, a jednocześnie ich montaż i demontaż jest wyjątkowo prosty. Oferowane w trzech rozmiarach: 17, 19 oraz 21mm w opakowaniu typu blister, w kompletach po 20 sztuk.

Odbojniki ochronne karoserii samochodu

W naszej ofercie znajduje się najszerszy na rynku asortyment odbojników ochronnych karoserii samochodu. Są to nowatorskie rozwiązania dla zabezpieczenia: drzwi, zderzaków, lusterek bocznych i klapy bagażnika. Wykonane z wysokiej jakości materiału, mocowane za pomocą taśmy dwustronnej 3M. Kilkanaście referencji, różne rozmiary i kolory dopasowane do lakieru. Uniwersalne, znajdują zastosowanie dla każdej marki samochodu.

Uchwyty samochodowe

Oferujemy szeroką gamę uchwytów samochodowych na telefony, karty i bilety parkingowe oraz autostradowe, długopisy, kable i ładowarki, napoje, parasole.

Składany stolik samochodowy

Uniwersalny i praktyczny, składany stolik, mocowany na zagłówku przedniego fotela doskonale sprawdzi się w czasie podróży samochodem. Ułatwi podróż, pomoże zorganizować przestrzeń oraz może służyć jako podstawka na tablet i telefon.

Samochodowe kosze na śmieci

Samochodowe kosze o uniwersalnych rozmiarze umieszczane w otworze na napoje. Interesujący kształt i wygląd oraz funkcjonalność.

Regulatory pasów bezpieczeństa

Regulator pasów bezpieczeństwa zapewnia wygodę podróżowania dzięki regulacji naprężenia pasów bezpieczeństwa. Jest bezpieczny i nie ogranicza bezpieczeństwa w czasie podróży.

Wsparcie marketingowe

Stojaki i ekspozytory w różnych rozmiarach i kształtach

Katalogi

Plakaty

Kiwaki – wobblery

Potykacze

0
Ilość produktów w ofercie
0
Zadowolonych Klientów
0
Ilość punktów sprzedaży